Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

30. FINAŁ WOŚP

W dniu 30.01 odbył się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w którym wzięliśmy udział. Nasi uczniowie z kółka Wolontariatu wspierani przez innych uczniów naszego Zespołu Szkół w składzie: Wiśniowska Milena, Fiałkawska Faustyna, Dyrbusz Anna, Starukh Ilona , Żędzianowska Oliwia, Gaik Marek, Furs Szymon, Dzienisieńko Weronika, Janik Natalia Wiącek Klaudia, Szefer Kacper, Wiesner Bartłomiej, oraz Steleblak Kacper byli wśród tysięcy wolontariuszy z całej Polski wspierających tą Letnią Zadymę w Środku Zimy. Naszym uczniom udało się zebrać kwotę 3084,83 złotych. Warto podkreślić, że osób chcących przyłączyć się do tej akcji było dużo więcej, niestety liczba wolontariuszy była od nas niezależna. Nie martwcie się jednak, bo mamy ambitne plany na przyszły rok!:). Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę z całego serca dziękujemy.

wosp 2022

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500