Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

RODACY BOHATEROM – PACZKA NA KRESY – PODSUMOWANIE AKCJI

17 grudnia 2021 r. zakończyliśmy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie dziewiątą edycję zbiórki paczek żywnościowych w ramach akcji Rodacy Bohaterom – Pomoc Polakom na Kresach, organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Pomimo trudności związanych z nauką zdalną i pandemią zebraliśmy w ZSP 28 paczek. Dziękujemy serdecznie darczyńcom, byli to: Jacek Muziewicz – klasa 3 THL, PSP w Gnojnej, Jacek Mrożek – klasa 3 TIL, Agnieszka Cioch – klasa 3 TEP, Katarzyna Kendik-Palak, PSP Kolnica, Joanna Jończyk-Warchoł, Anna Tyc, Katarzyna Gwóźdź – klasa 2 BS, Katarzyna Turowska – klasa 2 a LO, Anna i Aleksandra Włoch, PSP Lipowa – K. Włoch – wolontariat, Grzegorz Piechota, Stefania Maćkowiak-Konieczna – klasa 3 ag LO, Tomasz Tomaszewski – klasa 1 TIE, W. Krawiec, J. Idczak – klasa 2 TEP, Jolanta Walaszek – klasa 3 BSg, Agata Habina-Kudzia – klasa 3 a LO, R. Kleinert – wolontariat ZSP.

kresy podsum 2021 04kresy podsum 2021 02W sumie w gminie Skoroszyce oraz gminie Grodków zebrano ponad 100 paczek. Organizatorem i koordynatorem akcji w Grodkowie od czasu pierwszej edycji akcji w grudniu 2016 r. jest p. Danuta Trzaskawska.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500