Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

AKCJA RODACY BOHATEROM – BOŻE NARODZENIE 2021

kombatanci plakat

Zapraszamy po raz kolejny wszystkich chętnych do udziału w akcji Rodacy Bohaterom czyli Pomoc Kombatantom na Kresach, organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Akcja polega na przygotowaniu samodzielnie lub w klasach, rodzinach, miejscach pracy paczki żywnościowej (według wzorcowej listy) z przeznaczeniem dla polskich kombatantów na Kresach. Zbiórka trwa do 17 grudnia 2021 roku. Paczki można przynosić do sekretariatu szkoły.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500