Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJĄ “PIASTUN”

Nasza szkoła nawiązała współpracę z Fundacją na rzecz dzieci i młodzieży ,,Piastun" z Opola, która od 2005 roku organizuje projekty edukacyjno-społeczne dla młodzieży z województwa opolskiego i młodzieży zza wschodniej granicy RP. Aktualnie grupa uczniów z naszej szkoły jest na czterodniowym wyjeździe w ramach bieżącej edycji projektu pn. ,,Polsko-rosyjska symfonia zmysłów na odległość". W ramach tego projektu polscy uczestnicy wraz z uczestnikami rosyjskimi poznają wzajemnie swoje kraje na odległość, m.in. biorą udział w nauce tańców rosyjskich, czy gotowania rosyjskich potraw, a także dzielą się doświadczeniami życia w czasach pandemii. Oprócz warsztatów uczniowie zwiedzają Koniaków, Istebną, Wisłę oraz Jaworzynkę. Planowany jest również drugi zjazd w drugiej połowie października.

piastun1 piastun3
   

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500