Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

UDZIAŁ W AKCJI "NARODOWE CZYTANIE"

narodowe czytanie

Akcja Narodowe Czytanie trwa od 2012 roku, zainaugurowana przez ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Podczas tegorocznej edycji postawiono "Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Gabriela Zapolska napisała "Moralność Pani Dulskiej" jesienią 1906 roku. Sztuka Zapolskiej jest tragifarsą, czyli połączeniem elementów komedii z elementami tragedii. Utwór bardzo szybko stał się popularny i jest uważany za jedno z najważniejszych osiągnięć twórczych pisarki. Podczas sobotniego czytania przed grodkowskim ratuszem naszą szkołę reprezentowały Julia Lach i Julia Dzierżypolska z kl. III technikum hotelarskiego oraz Judyta Gajek z kl. III Technikum logistycznego pod opieką pani Doroty Muziewicz.

narodowe czytanie1  narodowe czytanie2

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500