Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

ZWYCIĘZCY TURNIEJU: Counter-Strike: Global Offensive

zw cs1

Oto zwycięska drużyna (Kopiczanka Kopice) organizowanego podczas "Dnia otwartego" naszej szkoły turnieju CS:GO 5 VS 5. Skład zwycięzkiej drużyny: Adrian Gwóźdź, Patryk Studziński, Karol Studziński, Maciej Kmiecik, Aleksander Biernat. Organizatorem i prowadzącym całego turnieju był Radosław Pochopień, któremu szczególnie dziękujemy za poświęcony czas i chęci. Chłopakom ze zwycięskiej drużyny gratulujemy. Sponsorem nagrody finansowej był Salon Meblowy znajdujący się przy ul. Otmuchowskiej w Grodkowie - dziękujemy.

PS. Wiele drużyn czeka na rewanż. Zobaczymy więc, kto będzie triumfatorem następnego turnieju :).

 

Realizacja turnieju
roderdev

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500