Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

DZIEŃ OTWARTY W NASZYM ZESPOLE SZKÓŁ

W dniu 27.04.2022 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Nauczyciele i uczniowie naszych szkół przygotowali stanowiska rekrutacyjne, które prezentowały ofertę edukacyjną przygotowaną na nowy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie szkół podstawowych zapoznawali się z propozycjami szkół i kierunków, mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły oraz skorzystać z wielu innych atrakcji (np. organizowane były quizy i pokazy, w fotobudce można było sobie zrobić pozowane zdjęcia, goście mogli pograć w gry komputerowe na konsoli z VR). Równolegle w budynku głównym odbywał się turniej dla uczniów naszej szkoły w CS GO, którego rozgrywni mogli oglądać wszyscy zainteresowani w specjalnie przygotowanej sali. Zainteresowanie Dniem Otwartym wśród przyszyych absolwentów szkół podstawowych było bardzo duże. Poniżej umieszczę kilka zdjęć z tego wydarzenia. Resztę zdjęć można zobaczyć w Galerii (TUTAJ) i na szkolnym FB (TUTAJ).

otwarty30otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500