Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

UMOWA PATRONACKA ZE SPÓŁKĄ AGROAS

20 kwietnia b.r. pomiędzy Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, reprezentowanym przez dyrektora szkoły – p. Monikę Musiał-Biernat, a Spółką AGROAS, reprezentowaną przez p. Daniela Cupriaka, podpisana została Umowa Patronacka. Jest ona efektem porozumienia stron, które dostrzegły możliwość wzajemnej współpracy w zakresie poprawy jakości kształcenia zawodowego i zapewnienia jego wysokiej efektywności.

Współpraca będzie polegała na objęciu przez Spółkę AGROAS patronatem klas kształcących w zawodach: magazynier – logistyk oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Celem patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego, nabycie przez uczniów umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów do podjęcia zatrudnienia.

Cele te realizowane będą poprzez wsparcie szkoły przez Spółkę AGROAS w zakresie doposażenia w sprzęt i materiały do pracy, organizowanie wyjazdów do partnerów handlowych Spółki, prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych (z wykorzystaniem zasobów Patrona), udział uczniów w organizowanych przez Patrona szkoleniach tematycznych, nagradzanie wyróżniających się uczniów klas patronackich oraz podejmowanie wspólnych działań marketingowych i reklamowych.

patronackapatronackapatronackapatronacka

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500