Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

WIZYTA STUDYJNA W PWSZ W NYSIE

W dn. 30. 03. 2022 uczniowie naszej szkoły z klas: 3ag, 3a, 3THL, 3TEP, 4TPL, 4TI podczas wizyty w PWSZ w Nysie zapoznali się z ofertą edukacyjną uczelni przedstawioną przez wykładowców. Młodzież uczestniczyła w zajęciach z filologii angielskiej, filologii germańskiej, dietetyki, kosmetologii, bezpieczeństwa wewnętrznego oraz zarządzania i inżynierii produkcji. Uczniowie zobaczyli bazę szkoły, dobrze wyposażone pracownie, zapoznali się z ofertą wymian studenckich ze współpracującymi uczelniami zagranicznymi oraz możliwością odbywania praktyk w atrakcyjnych ośrodkach w kraju i zagranicą. Taki wyjazd z pewnością ułatwi podjęcie w przyszłości decyzji o wyborze dalszego kierunku kształcenia.

wyjazd do pwszwyjazd do pwszwyjazd do pwszwyjazd do pwszwyjazd do pwszwyjazd do pwsz
wyjazd do pwszwyjazd do pwsz

Opiekunowie: Marzanna Horodyska, Katarzyna Gwóźdź, Agata Habina-Kudzia, Agnieszka Sobów

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500