Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

PODSUMOWANIA PROJEKTÓW UNIJNYCH

Pani dyrektor Monika Musiał-Biernat w minionym tygodniu dwukrotnie wzięła udział w spotkaniach, w Opolu podsumowujących projekty. Pierwszy projekt "Opolskie dla Liceów - zdalne nauczanie zbliża" i podsumowanie drugiego projektu 10.4. RPO WO 2014-2020 „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach". Dzięki europejskim dotacjom i współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Opolu oraz Departamentem Edukacji i Rynku Pracy obie szkoły zyskały doposażenie m.in. pracowni zawodowych, a dodatkowo na spotkaniach przekazano 6 tabletów graficznych dla liceum oraz 4 dla technikum. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę i pozdrawiamy serdecznie Panią Dyrektor Monikę Jurek.

podsumowanie projektow 06podsumowanie projektow 06podsumowanie projektow 06podsumowanie projektow 06

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500