Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

WYCIECZKA EDUKACYJNA DO ŁODZI I WARSZAWY

W dniach 09 - 11.03.2022 uczniowie klasy IIIa LO oraz IIIag LO biorący udział w projekcie "Kształcenie umiejętności uniwersalnych oraz kompetencji kluczowych uczniów i uczennic szkół ogólnokształcących Powiatu Brzeskiego" wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Łodzi i Warszawy. W Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi mieli możliwość zapoznania się z budową i działaniem elektrociepłowni, obejrzenia pokazu w kinie sferycznym oraz przeprowadzenia szeregu doświadczeń fizycznych w znajdującym się tam laboratorium. W czasie wycieczki z przewodnikiem poznali niezwykłą architekturę i historię Łodzi. W Warszawie głównym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik oraz planetarium, ale bardzo pozytywne wrażenia zostawiły po sobie również Muzeum Ewolucji oraz Muzeum Techniki (obydwa znajdują się w Pałacu Kultury i Nauki) a także wizyta w warszawskich Łazienkach. Opiekunami wycieczki byli: p. Agata Habina - Kudzia, p. Katarzyna Turowska oraz p. Łukasz Pater. Za pomoc w organizacji oraz bezpieczny transport dziękujemy firmie DANTUR z Grodkowa.

image129image129
image129image129

Więcej zdjęć z wycieczki znajdziecie w Galerii Zdjęć (TUTAJ).

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500