Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW - ROK SZKOLNY 2021/2022

Uprzejmie wszystkich informujemy, że dziś z rąk Pani Dyrektor Moniki Musiał-Biernat najlepsi z najlepszych otrzymali szczególne wyróżnienie. Dwóm uczennicom liceum ogólnokształcącego Kamili Szczygieł z kl. III A oraz Martynie Żędzianowskiej z kl. III A g i dwóm uczniom technikum Radosławowi Pochopieniowi z kl. III TIR i Aleksandrowi Steleblakowi z kl. III TEP zostały uroczyście wręczone Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym otrzymała dyplomy uznania z życzeniami dalszych sukcesów dydaktycznych i wychowawczych.

stypendium1stypendium2

stypendium3stypendium4

stypendium5

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500