Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

ANDRZEJKI W SZKOLE 2021

W dniu 30 listopada SU zorganizował wspaniały dzień zabawy, słodkości i oczywiście odkrywania tajemnic przyszłości. Naturalnie nie mogło zabraknąć wróżb - mieliśmy okazję poznać sekrety "sybillińsko - grodkowskich" wiedźm i naszego lokalnego tarocisty. Dziękujemy klasom, które zaangażowały się w organizację imprezy, ale i tym, które pozwoliły sobie na odrobinę luzu i pokazały, jak dobrze potrafią się bawić - nawet w szkole.

andrz1andrz2

Resztę zdjęć z wydarzenia można obejrzeć w Galerii (TUTAJ).

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500