Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

WYCIECZKA INTEGRACYJNO-EDUKACYJNA DO WROCŁAWIA

2 XII 2021 r . klasa II a Liceum Ogólnokształcącego wraz z wychowawca panią K. Turowską i drugim opiekunem pojechała ną wycieczkę integracyjno-edukacyjną do Wrocławia. Najpierw były kręgle, gdzie każdy mógł zaprezentować swoje sportowe zdolności, potem mikołajkowe zakupy no i obiad. Po drodze podzialiśmy już piękne świąteczne dekoracje no i duży ruch, ale mimo tworzących się korków sprawnie udało się nam dotrzeć na wystawę "Body Worlds- Vital", która ukazuje potencjał ludzkiego ciała w ruchu.Są to autentyczne ludzkie ciała. Na wystawie możemy zobaczyć też bardzo ciekawe instalację multimedialne ukazujące ludzkie cało kiedy jest zdrowe i jak choruje. Jedna z prezentacji ukazuje np: jak postępuje choroba Alzheimera. Można było również zobaczyć porównanie zdrowych i chorych organów naszego ciała a przy użyciu specjalnej prezentacji multimedialnej zobaczyć na ekranie jak się rusza nasze ciało czy dowiedzieć się dlaczego mózg jest pofałdowany i poznać jego budowę i powierzchnię - 1,5 metra kwadratowego!

wyc wroclaw 2021 05wyc wroclaw 2021 06

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia jakże fascynującej wystawy i poznania swojego wnętrza. Więcej zdjęć z wycieczki znajdziecie w Galerii (TUTAJ).

B.Szczotka

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500