Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

MUSICAL W TEATRZE CAPITOL

W dniu 21 X 2021 r. część uczniów z klasy III  Ag Liceum Ogólnokształcącego wraz z panią dyrektor M. Musiał-Biernat i nauczycielami obejrzała we wrocławskim teatrze "Capitol" musical Davida Bowiego i Endy Walsha  „Lazarus” w reżyserii Jana Klaty. Organizatorem wyjazdu była pani B. Szczotka.

To spektakl pokazujący  Ziemię jako miejsce złe do życia , ale też wskazujący na to iż my jako ludzie potrafimy  przeżywać i czynić  rzeczy dobre i że zawsze możemy się zmienić. Możemy być bohaterami nie tylko przez jeden dzień ( jak śpiewają w ostatniej finałowej piosence aktorzy ), ale i trochę dłużej.

Usłyszeliśmy utwory D. Bowiego w nowej aranżacji, wykonane z zaangażowaniem i w ciekawej scenografii i to się nam podobało. To  na pewno był wieczór pełen wrażeń, którego dopełnieniem choć niezamierzonym była szalejąca wichura. Czekamy na nowe przedstawienie.

capitol

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500