Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

JESIENNA WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniach 5 i 6 października 2021r. uczniowie z naszej szkoły wraz z nauczycielami panią Agatą Habiną-Kudzią, panią Katarzyną Kendik-Palak oraz panią Marzanną Horodyską udali się na jesienną wycieczkę do Krakowa. Pierwszego dnia w towarzystwie pięknej pogody uczniowie przywitali się ze Smokiem Wawelskim po czym zwiedzili m.in. Wzgórze Wawelskie, dziedziniec zamku na Wawelu, Barbakan oraz Collegium Maius. Na krakowskim Rynku podziwiali przepiękne Sukiennice oraz ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim. Następnego dnia uczniowie odwiedzili starą dzielnicę Krakowa czyli Kazimierz gdzie poczuli jej wyjątkowy klimat. Ostatnim punktem wycieczki była lekcja historii w muzeum Auschwitz-Birkenau, którą powinien przeżyć każdy.

wyc krak 07

Więcej zdjęć znajdziecie w Galerii (TUTAJ).

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500