Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

KONKURS Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W ostatnich dniach SU - wśród uczniów naszych klas - przeprowadził głosowanie, w trakcie którego wybrano nauczycieli w następujących kategoriach:
NAJLEPSZY PRZYJACIEL, NAUCZYCIEL BARDZO POMYSŁOWY, NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ CIERPLIWY, NAUCZYCIEL SUPER SPRAWIEDLIWY, MISTRZ HUMORU.

Uczniowie za osobę godną zaufania, taką, której można powierzyć tajemnicę, bo wiemy, iż zatrzyma ją tylko dla siebie. Osobę, która potrafi powiedzieć najbardziej przykrą prawdę, ale zrobi to tylko po to, aby pomóc, a nie skrytykować - za NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA uznali Pana Jacka Mrożka.

den 04

Jako nauczyciel, który ciągle czymś zaskakuje, ma ciekawe pomysły i dzięki niemu szkoła nie jest nudna i ponura, ale staje się miejscem, w którym można miło spędzić czas – w kategorii NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ POMYSŁOWY zwyciężył Pan Łukasz Pater.

den 30Nauczycielem, który wszystko zniesie, wszystko wytrzyma, jest nieugięty, nic go nie złamie - nawet setne pytanie, a nawet najdziwniejsze pomysły uczniów nie są w stanie wyprowadzić go z równowagi - za NAUCZYCIELA NAJBARDZIEJ CIERPLIWEGO uczniowie wybrali Pana Jacka Muziewicza.

den 34W kolejnej kategorii na nauczyciela, który jest wytrwałym sędzią, zawsze trzymającym się tych samych zasad, nauczycielem, który jeśli stawia komuś jedynkę, to uczeń wie, iż na nią zasłużył - NAUCZYCIELEM SUPER SPRAWIEDLIWYM została Pani Jolanta Walaszek.

den 32Nauczycielem, na twarzy którego zawsze gości uśmiech, a jego humor dodaje energii, chęci do pracy, a lekcje nigdy nie są nudne – MISTRZEM HUMORU został Pan Jacek Mrożek.

den 03

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Resztę zdjęć z uroczystości można zobaczyć w szkolnej galerii (LINK).

A z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy sukcesów zarówno nauczycielom, jak i uczniom, gdyż:
„Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, to
leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych
i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy,
jak i własnej”.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500