Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

UDANY START NASZYCH UCZNIÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Po dobrym występie naszych uczniów w ubiegłym tygodniu w sztafetowych biegach przełajowych nadszedł czas na występy indywidualne oraz drużynowe. W środę 6 października w Brzegu odbyły się powiatowe indywidualne oraz drużynowe biegi przełajowe, na których naszą szkołę reprezentowało aż 15 uczniów.

Cieszy nas znakomity występ, bo Julia Kapusta oraz Maciek Grzybowski w swoich kategoriach wiekowych awansowali do wojewódzkich zawodów finałowych, które odbędą się pod koniec kwietnia przyszłego roku w Turawie. Świetnie spisała się także drużyna chłopców z rocznika 2002/03/04, która zajęła drugie miejsce, a do awansu do finały wojewódzkiego zabrakło naprawdę niewiele. Naszą szkołę reprezentowali widoczni na zdjęciu: Babicz Adrian, Burzawa Igor, Grzybowski Maciek, Jończyk Bartosz, Kapusta Julka, Kastelik Jakub, Kastelik Marcel, Mazur Błażej, Piksa Bartek, Styrna Bartek, Waliduda Damian, Wrzodek Kuba, Zajączkowski Marcin oraz rezerwowi Kubaszewski Jakub i Zajączkowski Bartosz. Opiekunem grupy był pan Grzegorz Malinowski.

przelajowe 1

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM DZIĘKUJEMY ORAZ GRATULUJEMY, A JULCE I MAĆKOWI ŻYCZYMY MIEJSCA "NA PUDLE" W FINAŁACH.

przelajowe 2 przelajowe 3

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500