Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

powrot do szkoly

 
„Gdy się uczysz, odkrywasz to, co już dawno wiesz.
Gdy wprowadzasz to w czyn, udowadniasz, że posiadasz wiedzę.
Gdy uczysz innych, przypominasz im, że wiedzą tak samo dobrze jak ty.
Wszyscy jesteśmy więc uczniami, twórcami, nauczycielami.”
 
Pierwszego września 2021 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych powitaliśmy nową Panią Dyrektor Monikę Musiał-Biernat. W imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy nowej Pani Dyrektor wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej oraz pracowników obsługi i administracji, a przede wszystkim „dobrych wiatrów” w oświacie, tak aby nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania. Wszystkim nauczycielom, pracownikom oraz uczniom życzymy udanego roku szkolnego.
 
poczatek005poczatek001 poczatek002poczatek003 poczatek004poczatek006

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500