Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

ZŁOTE MEDALISTKI Z ZSP GRODKÓW

Cóż to był za tydzień w wykonaniu naszych sportowców!!! Po tym jak chłopcy z naszej szkoły we wtorek zajęli świetne drugie miejsce w finałach wojewódzkich w piłce ręcznej, w czwartek nasze dziewczęta nie pozostawiły swoim rywalkom żadnych złudzeń i bez większych problemów pokonały wszystkie drużyny zdobywając pierwsze miejsce. Finały wojewódzkie w piłce ręcznej dziewcząt odbywały się w naszej szkole 31 marca i zgromadziły na hali sportowej im. Z.Zielonki pełne trybuny kibiców pod „kierownictwem” niezawodnego Smoka. Kibice (czytaj: nasi uczniowie) po raz kolejny pokazali jak należy dopingować swoją drużynę i w znaczący sposób poprowadzili dziewczęta do zwycięstwa. Świetna gra i postawa na boisku pozwoliły dziewczętom odnieść przekonywujące zwycięstwa i zdobyć ZŁOTY MEDAL. Brawo dziewczyny!!!

W zawodach występowały następujące szkoły: ZS Otmuchów, ZSiPO Nysa, PLO IX Opole oraz ZSP Grodków.

Wyniki naszych „złotych dziewcząt”:

1. ZSP Grodków – PLO IX Opole 15 – 3
2. ZSP Grodków – ZS Otmuchów 13 – 5
3. ZSP Grodków – ZSiPO Nysa 14 -7

Ostateczna kolejność zawodów:

1. ZSP Grodków
2. ZSiPO Nysa
3. PLO IX Opole
4. ZS Otmuchów

Skład naszej drużyny: Dąbrowska Kornelia, Fiałkowska Faustyna, Gawryś Julka, Glinkowska Dominika, Kapusta Julka, Łoza Julka, Mika Ola, Nastałek Nina, Psiurska Julka, Szczygieł Kamila, Yanchyshyn Anastasiia, Zagórowska Wiktoria, Zarzycka Wiktoria.

final reczna dziewczynfinal reczna dziewczynfinal reczna dziewczynfinal reczna dziewczynfinal reczna dziewczynfinal reczna dziewczyn

Więcej zdjęć do obejrzenia w Galerii Zdjęć (TUTAJ).

Opiekunem drużyny był Grzegorz Malinowski.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500