Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

ZWYCIĘSTWO W ZAWODACH PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 7 marca 2022 roku odbyły się zawody piłki ręcznej na Hali Sportowej w Grodkowie. W zawodach brały udział szkoły ponadpodstawowe. Udział w nich wzięły drużyny szkół: Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu, Zespól Szkół Zawodowych w Brzegu, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, Zespół Szkól Ekonomicznych w Brzegu oraz II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu. Zawody przyniosły wiele emocji u zawodników i u kibiców. Po rozegraniu 10 meczy wyłoniono zwycięską drużynę, którą okazała się drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie. Pozostałe miejsca zajęły kolejno szkoły: drugie - Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu, trzecie - Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu, czwarte - Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu oraz piąte - II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych.

zawody reczna marzec 2022 29zawody reczna marzec 2022 12
zawody reczna marzec 2022 29zawody reczna marzec 2022 12
zawody reczna marzec 2022 29zawody reczna marzec 2022 12

Resztę zdjęć z zawodów znajdziecie w Galerii zdjęć (TUTAJ).

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500