Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
 • Slajd 1
 • Slajd 2
 • Slajd 3
 • Slajd 4
 • Slajd 5

AKTUALNOŚCI 2023/2024

Featured

Matury w ZSP Grodków czas start🛫. Połamania pióra ✒️✍️.

Featured

Wyniki plebiscytu dla maturzystów 202:

 • Miss ZSP Grodków - Faustyna Fiałkowska👸
 • Mister ZSP Grodków - Bartłomiej Inglot🤵🤴
 • Sportowy świr ZSP Grodków- Bartosz Jończyk🤾‍♂️🤾
 • Papużki nierozłączki ZSP Grodków 🦜🦜 Aleksander Steleblak i Kacper Szefer
 • Najlepszy artysta🧑‍🎨👨‍🎨🪇 ZSP Grodków- a raczej artyści Mirosław Chrześcijański i Mateusz Węgliński
 • Najbardziej zaangażowany(a) 🤔🧠w życie ZSP Grodków - Judyta Gajek

Featured

Featured

Featured

12 kwietnia 2024 roku braliśmy udział w zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Brzegu wycieczce, której celem było zwiedzanie Muzeum Armii Krajowej, oraz najważniejszych zabytków Krakowa. Udział brały wszystkie szkoły ponadpodstawowe powiatu. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Lizurej (IIa LO), Martyna Psiurska (II TIE), Wiktoria Zatorska (II TIE), oraz Jakub Dziurdzik i Dominik Kozoświst z III TL pod opieką Jacka Muziewicza. Towarzyszyli nam również przedstawiciele brzeskiego koła Światowego Związku Żołnierzy i Kombatantów AK, oraz Starostwa Powiatowego w Brzegu. Zwiedzając Muzeum AK dowiedzieliśmy się o tym dlaczego Polacy musieli walczyć z okupantami i w jaki sposób to robili. Poznaliśmy także sylwetkę patrona Muzeum, dowódcy Kedywu AK generała Emila Fildorfa „Nila”. Dowiedzieliśmy się o jego bohaterskiej postawie w Legionach Polskich, wojnie obronnej i podczas okupacji. Straszną niesprawiedliwością jest, że ten Bohater został zamordowany po wojnie, a jego szczątki do dzisiaj nie zostały odnalezione!

Następnie z muzeum, obok odsłoniętego w 1910 roku pomnika upamiętniającego bitwę pod Grunwaldem i barbakanu, przeszliśmy ulicą Floriańską na Rynek, gdzie mogliśmy podziwiać kościół Mariacki i sukiennice, a następnie ulicą Grodzką przeszliśmy pod Zamek Królewski na Wawelu. Droga powrotna minęła nam bardzo szybko. Bardzo dziękujemy pracownikom Starostwa Powiatowego w Brzegu za organizację całej imprezy. Prosimy o więcej!

 

Featured

Uczniowie klasy 3 TIE i 3 TL reprezentowały ZSP Grodków podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, które odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Uczniowie zapoznali się z ofertą wielu uczelni wyższych oraz z ofertami pracodawców z województwa opolskiego.

Featured

Featured

Uczniowie klasy 2A LO i 4A LO ZSP Grodków odwiedzili muzeum przyrodnicze przy Uniwersytecie Wrocławskim. Mieli okazję zobaczyć różnorodne organizmy bezkręgowe i kręgowe. No i nie zabrakło czasu na Wroclavię. Takie lekcje to my lubimy 😎🤓.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500