Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

AKTUALNOŚCI 2022/2023

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Apel z tej okazji poprowadzili niezawodni Judyta Gajek i Kacper Szefer. Pani Dyrektor Moniki Musiał -Biernat pogratulowała wyników i osiągnięć, życząc wszystkim bezpiecznych🛟 i słonecznych wakacji🌞 Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Tomasz Witkowski, wicewojewoda opolski. Pani Ewa Smolińska Wicestarosta Powiat Brzeski w imieniu Starosty Powiatu Brzeskiego wręczyła stypendium wyróżniającym się uczniom oraz mistrzom i wicemistrzom województwa w rozgrywkach sportowych🥇🥈. Był to również czas pożegnań, na zasłużoną emeryturę odeszli Pani Anna Grzegorzek💐, Pani Bogusława Szczotka💐 i Pan Andrzej Chwałek🐝. Pożegnaliśmy również absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia🧑‍🎓. Wyróżniając się uczniom zostały wręczone nagrody 🏅i wyróżnienia📚.

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.  Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach,🏖️🏝️ w górach ⛰️i nad jeziorami.⛵ Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń.

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości. Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym Facebooku.

zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1

7 czerwca na sportowo obchodziliśmy Dzień Dziecka. Zostały zorganizowane rozgrywki w halową piłkę nożną ⚽, koszykówkę🏀, szachy♟️, tenis stołowy🏓oraz kalistenika🏋️‍♂️. W międzyczasie przy wspólnym ognisku🔥 była możliwość smażyć kiełbaski🌭 i nie tylko🍖🍗. Dla wszystkich uczestników rozgrywek czekały nagrody 🏆🏅.

sport 1sport 1sport 1sport 1sport 1sport 1

2 czerwca odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami policji. 👮👮‍♀️. Przemoc rówieśnicza i odpowiedzialność prawna nieletnich, to główne tematy pogadanki. Młodzież dowiedziała się, kim jest nieletni, co oznaczają pojęcia demoralizacja i czyn karalny oraz co to jest przemoc rówieśnicza i jakie są jej formy. Nie zabrakło także wskazówek na temat cyberprzemocy i bezpiecznego korzystania z Internetu. Mundurowi wyjaśniali dlaczego Internet może być niebezpiecznym narzędziem. Policjanci informowali o odpowiedzialności prawnej nieletnich według ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich i środkach wychowawczych jakie może zastosować Sąd Rodzinny wobec nieletniego sprawcy czynu karalnego. Nie zabrakło informacji nt. zasad bezpiecznego spędzania wakacji ⛱️.

spotkanie z polcjantem 1spotkanie z polcjantem 1spotkanie z polcjantem 1spotkanie z polcjantem 1

Jak najlepiej świętować Dzień Dziecka?! Oczywiście w królestwie zabawy, rozrywki i adrenaliny🙃. W piątek klasa 1 LO wraz z uczniami innych klas ZSP Grodków wybrała się do Zatoru🎡🎢. Wszyscy mieli szansę i okazję do sprawdzenia siebie, do pokonania swoich lęków i przede wszystkim świetnej zabawy 😃. 

energylandia 1energylandia 1energylandia 1energylandia 1energylandia 1energylandia 1

 

Uczniowie Marcel i Kuba Kastelik oraz Wiktor Broda odwiedzili pasiekę. Wykonywali przegląd rodzin pszczelich oraz mieli okazję złapać rójkę. Przekonali się, że pszczoły to owady niezwykłe, funkcjonujące w idealnie zorganizowanym społeczeństwie i bardzo pracowite.

kolko pszczelarskie 1kolko pszczelarskie 1kolko pszczelarskie 1kolko pszczelarskie 1kolko pszczelarskie 1

Projekt „Trenuj jak żołnierz” to ciekawa propozycja dla każdego, kto ukończył 18 lat i ma obywatelstwo polskie. Jest rozwinięciem popularnego projektu „Trenuj z wojskiem”. Najnowsza propozycja MON zachowuje swój unikatowy charakter - szkolenia są bezpłatne - a dodatkowo ochotnicy mogą otrzymać wynagrodzenie, otwarte i nastawione na dobre doświadczenia. Celem projektu jest szerokie przeszkolenie uczestników oraz budowanie potencjału rezerw Wojska Polskiego.

„Trenuj jak żołnierz” umożliwia ochotnikom zgłoszenie się na 16-dniowe szkolenie wojskowe, które będzie prowadzone w uelastycznionej – dwuetapowej formule. Pierwszy z nich to 2-dniowe poznanie jednostki i wojska, drugi to 14-dniowe szkolenie w czasie wakacji – w trakcie całego cyklu uczestnik nauczy się podstawowych umiejętności wojskowych m.in. posługiwania się bronią i strzelania, taktyki, terenoznawstwa, przetrwania w trudnych warunkach, walki wręcz, łączności i podstaw musztry.

Pierwszy etap który pozwoli zapoznać się z wojskiem i jednostką, rozpocznie się w 1 Pułku Saperów 13-14 maja, zaś szkolenie właściwe będzie prowadzone 16-29 lipca.
W trakcie trwania szkolenia jednostka wojskowa zapewnia wyżywienie, zakwaterowanie, wyposażenie i ubezpieczenie. Dodatkowo każdemu szkolącemu przysługuje wynagrodzenie jako szeregowemu żołnierzowi rezerwy - 130 zł za dzień szkolenia. Szkolenie kończy się złożeniem przysięgi wojskowej i wejściem do pasywnej rezerwy Wojska Polskiego.

trenuj jak zolnierz

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem elektronicznego systemu naboru pod adresem: https://trenujjakzolnierz.wp.mil.pl
Cały czas można się również zgłaszać bezpośrednio do jednostki wojskowej osobiście lub telefonicznie: 261-637-212

zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 10zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01zakonczenie maturalne 01

dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01dzien otwarty 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500