Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

W pierwszym tygodniu października uczniowie klas pierwszych szkoły branżowej (1BLG i 1 BLM) i technikum logistycznego odwiedzili firmę AGROAS w celu poznania działalności magazynów🏬 oraz zakresu prac pracowników👨‍🌾🧑‍🌾 firmy. Młodzież miała możliwość zapoznania się z częścią sklepową, z magazynem części zamiennych do maszyn rolniczych. Przyglądała się sposobom składowania, przechowywania, zamawiania, przyjęcia, kompletacji i wydawania towarów. 📦 Ponadto zapoznali się z historią i działalnością firmy. Obejrzeli specjalistyczny park maszynowy oraz urządzenia stosowane w magazynach, a także zapoznali się ze strukturą organizacyjną firmy.

Uczniowie również mieli możliwość zobaczyć magazyny zbożowe 🌾i dowiedzieć się jakie procesy zachodzą w tej części firmy np. suszenie zbóż, badanie pod względem ilościowym i jakościowym zbóż w laboratorium, odpowiednie przechowywanie w celu zabezpieczenia zapasów przed różnymi czynnikami które powodują straty. Była również okazja aby spróbować przygotować towar do wysyłki poprzez pakowanie oraz naklejanie listów przewozowych do sprzedaży internetowej.

Lekcja logistyki🛄 na terenie firmy, które odnosi ogromny sukces w kraju, a jednocześnie zlokalizowane jest na terenie naszego województwa i sąsiednich jest ogromną szansą dla uczniów aby pomyśleć o przyszłości zawodowej i wyznaczyć sobie cele i kierunki działania, oraz zmotywować się do dalszej nauki.👨‍🎓

Serdeczne podziękowania składamy na ręce właścicieli firmy za możliwość udziału w tym spotkaniu i serdeczne przyjęcie nas w firmie. Dziękujemy również osobom które dzieliły się z nami wiedzą doświadczeniem i opowiadały mnóstwo ciekawych informacji o działalności przedsiębiorstw.

Opiekunami wycieczki byli: Pan Jarosław Lech i Pan Roman Kępiński.

wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01wycieczka agroas 01

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym szkolnym Facebook.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500