Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • Slajd 1
  • Slajd 2
  • Slajd 3
  • Slajd 4
  • Slajd 5
Featured

Pracodawcy coraz częściej aktywnie włączają się w proces kształcenia młodzieży po to, aby pozyskać w przyszłości dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Patronat jest dużą korzyścią i atutem zarówno dla pracodawcy, jak i dla szkoły. Dnia 14 września 2023 r. do grona Patronów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, reprezentowanego przez Dyrektor Monikę Musiał - Biernat dołączyły Grodkowskie Zakłady Wyrobów Metalowych S.A. reprezentowane przez Prezesa Zarządu Mariusza Piotrowskiego. Koordynatorami współpracy zostali Adrian Jacyna – dyrektor techniczno-produkcyjny GZWM oraz Roman Kępiński – kierownik kształcenia praktycznego w ZSP. Patronatem została objęta klasa pierwsza technikum informatycznego. W ramach patronatu na przestrzeni kolejnych lat zostaną podjęte działania w zakresie doposażenia szkoły w nowoczesny sprzęt i materiały do pracy, organizacja wyjazdów na targi pracy oraz szkolenia tematyczne, prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych przez pracowników firmy. Oprócz tego Patron zobowiązuje się do nagradzania wyróżniających się w nauce uczniów m. in. poprzez ufundowanie stypendium naukowego. Dzięki podjętej współpracy uczniowie będą mogli zdobyć dodatkową, trzecią kwalifikację w ostatniej klasie. Pozostaje więc tylko życzyć udanej współpracy oraz wielu korzyści dla obu partnerów i zadowolenia z realizacji obranych celów.

Elżbieta Czabaj

umowa patronacka 01umowa patronacka 01umowa patronacka 01umowa patronacka 01

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500