Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • Slajd 1
  • Slajd 2
  • Slajd 3
  • Slajd 4
  • Slajd 5
Featured

W dniu 15 IX 2023 klasa I b wraz z nauczycielem historii i wychowawcą zwiedzali Grodków. Uczniowie podążali śladami średniowiecznego Grodkowa. Naszym przewodnikiem była pani Anna z Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej. Zadaniem uczniów było zapoznania się z ciekawymi miejscami i budowlami średniowiecznymi i zlokalizowanie ich na mapie gry, którą dostałą każda grupa.Nasz prawie 2 godzinny spacer zakończli uczniowie pod murami miejskimi, gdzie też zrobione zostało pamiątkowe zdjęcie.Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe plakietki i mapki z gry gdzie po zeskanowaniu kodu można było sobie poczytać legendę o krasnalach. w ten przyjemny sposób uczniowie poznali naszą lokalną historię i zobaczyli ślady dawnego Grodkowa.

Bogusława Szczotka

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500