Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Apel z tej okazji poprowadzili niezawodni Judyta Gajek i Kacper Szefer. Pani Dyrektor Moniki Musiał -Biernat pogratulowała wyników i osiągnięć, życząc wszystkim bezpiecznych🛟 i słonecznych wakacji🌞 Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Tomasz Witkowski, wicewojewoda opolski. Pani Ewa Smolińska Wicestarosta Powiat Brzeski w imieniu Starosty Powiatu Brzeskiego wręczyła stypendium wyróżniającym się uczniom oraz mistrzom i wicemistrzom województwa w rozgrywkach sportowych🥇🥈. Był to również czas pożegnań, na zasłużoną emeryturę odeszli Pani Anna Grzegorzek💐, Pani Bogusława Szczotka💐 i Pan Andrzej Chwałek🐝. Pożegnaliśmy również absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia🧑‍🎓. Wyróżniając się uczniom zostały wręczone nagrody 🏅i wyróżnienia📚.

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.  Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach,🏖️🏝️ w górach ⛰️i nad jeziorami.⛵ Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń.

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości. Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym Facebooku.

zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1zakonczenie roku szkolnego 1

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500