Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

Tego, jak należy postępować w przypadku załamania się pod kimś lodu? ❄️Jakie działania należy podjąć, gdy doszło do zatruciem tlenkiem węgla? Jak postępować w sytuacji zadławienia, oparzenia mogli dowiedzieć się uczniowie podczas dzisiejszego spotkania z przedstawicielem straży pożarne. Kpt Grzegorz Pryga zaprezentował również, jak prawidłowo wykonać masaż serca, dzięki czemu szanse na przeżycie wzrastają do nawet 50%. Dlatego, jak podkreślił tak ważne jest, aby każdy udzielił pierwszej pomocy👩‍⚕️🧑‍⚕️ poszkodowanemu zanim dotrze Zespół Ratownictwa Medycznego.🚑

Na zakończenie można było skorzystać z instrukcji udzielania pierwszej pomocy oraz sprawdzić swoje umiejętności w praktyce.

szkolenie ratownictwo 01szkolenie ratownictwo 01
szkolenie ratownictwo 01szkolenie ratownictwo 01
szkolenie ratownictwo 01szkolenie ratownictwo 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500