Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • a2023.jpg
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

W dniu 5 XII 2022 r. uczniowie LO i klasa III TEP oglądali w grodkowskim kinie "Klaps" film pt. "Orzeł. Ostatni patrol" w reżyserii Jacka Bławuta. Film kręcono w Warszawie i Gdyni. To historia załogi polskiego okrętu podwodnego walczącego w czasie II wojny światowej. Film miał różne recenzje, rózne też były reakcje uczniów- część mówiła, że na początku był nudny, ale potem już nie. Po raz pierwszy uczniowie mogli zobaczyć II wojnę oczami załogi polskiego okrętu podwodnego wsławionego słynną ucieczką z Tallina no i zobaczyć wnętre łodzi podwodnej, ale przede wszystkim zobaczyć emocje i reakcje ludzi w obliczu zagrożenia i śmierci. Myślę, że wywołało to różne emocje i przemyślenia.

Opiekun: Bogusława Szczotka

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500