Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • a2023.jpg
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

17 listopada Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie zaprosiła uczniów ZSP Grodków do udziału w zajęciach otwartych. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wykładzie na kierunku filologia angielska - poznaliśmy świetne narzędzia pisania na poziomie rozszerzonym, nabyliśmy umiejętności rozróżniania stylu nieformalnego i formalnego, poćwiczyliśmy parafrazowanie zdań. Następnie braliśmy udział w zajęciach na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, gdzie m.in. pobawiliśmy się w detektywów zabezpieczających ślady kryminalne. Grupa z technikum z kolei dostała szansę zapoznania się z kierunkiem informatycznym oraz zarządzaniem i inżynierią przemysłu. Okazało się, że programowanie nie gryzie, a skanowanie i druki 3D to ciekawe zagadnienie, choć nic nie jest w stanie przebić symulacji lotów BSP. Dziękujemy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie za przygotowanie niezwykle ciekawych zajęć, za zorganizowanie darmowego dojazdu, poświęcony nam czas. A maturzystów zachęcamy do studiowania na tej uczelni.

wizyta studyjna nysa 05

wizyta studyjna nysa 08wizyta studyjna nysa 09
wizyta studyjna nysa 08wizyta studyjna nysa 09
wizyta studyjna nysa 08wizyta studyjna nysa 09

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500