Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • a2023.jpg
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

26 września 2022 Klasa 1 BLM (specjalizacja magazynier - logistyk) odwiedziła część magazynową firmy Agro As w celu poznania działalności magazynów oraz zakresu prac pracowników firmy. Młodzież miała okazję zobaczyć część procesu produkcyjnego, obejrzeć sposoby składowania wyrobów gotowych w imponujących nowoczesnych magazynach oraz zapoznać się z historią i działalnością firmy. Mogła również obejrzeć specjalistyczny park maszynowy, a także zapoznać się ze strukturą organizacyjną firmy. Lekcja logistyki na terenie przedsiębiorstw, które odniosły ogromny sukces w kraju i za granicą, a jednocześnie zlokalizowane są na terenie naszego powiatu jest ogromną szansą dla uczniów aby pomyśleć o przyszłości zawodowej i wyznaczyć sobie cele i kierunki działania, oraz zmotywować się do dalszej nauki.

wyc agro as 01wyc agro as 02

Serdeczne podziękowania składamy na ręce właścicieli firmy za możliwość udziału w tym spotkaniu i serdeczne przyjęcie nas w firmie. Dziękujemy również osobom które dzieliły się z nami wiedzą doświadczeniem i opowiadały mnóstwo ciekawych informacji o działalności przedsiębiorstw.

Opiekunami wycieczki byli: Jarosław Lech, Grzegorz Sudoł i Agnieszka Sobów.

wyc agro as 01wyc agro as 02
wyc agro as 01wyc agro as 02

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500