Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

Dnia 17 września delegacja naszej szkoły w składzie: Justyna Małolepsza (I TML), Wiktoria Zatorska (I TIE), Aleksander Steleblak (IV TEP) i opiekun Pocztu Sztandarowego Jacek Muziewicz, wzięła udział w uroczystościach 76 rocznicy operacji „Lawina”, której celem było wymordowanie przez komunistów polskich wspieranych przez Rosjan, żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych pod dowództwem kpt. Henryka Flame „Bartka”. Po mszy św. I okolicznościowych przemówieniach, nasza delegacja wraz z innymi upamiętniła rocznicę tej zbrodni przez złożenie wiązanki kwiatów od całej społeczności naszej szkoły. Należy podkreślić, że uroczystość ta jest ważna w życiu naszej szkoły, ponieważ wymordowani w Starym Grodkowie są Żołnierzami Niezłomnymi, a jest to nasz Patron!

Jacek Muziewicz

stary grodkow urocz 01stary grodkow urocz 01
stary grodkow urocz 01stary grodkow urocz 01
stary grodkow urocz 01stary grodkow urocz 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500