Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg

Dnia 16.09.2022 r. o godzinie 1000 w grodkowskim kinie „Klaps” odbyło się spotkanie pt.: Wspomaganie w prowadzeniu firm w zakresie podatkowym, zusowskim i pracowniczym zorganizowane przez Prezesa Opolskiej Izby Gospodarczej, Pana Bartosza Ryszkę i Burmistrza Grodkowa, Pana Marka Antoniewicza. W wydarzeniu tym uczestniczyli: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Powiatowy Urząd Pracy, Członkowie Opolskiej Izby Gospodarczej, przedsiębiorcy, a także uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie z dyrektor, Panią Moniką Musiał-Biernat, na czele.

izba gospodarcza 1Z funkcjonowaniem PUE, czyli platformą usług elektronicznych, zapoznała zebranych Pani Wioletta Kruk-Kozicka z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Brzegu. Następnie „Formy wsparcia przedsiębiorców realizowane przez PUP” omówiła prelegentka, Pani Jadwiga Murgrabia z Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu. Ostatnie z omawianych zagadnień dotyczyło usług dostępnych w e-Urzędzie: cyfrowych narzędzi do kompleksowego załatwiania spraw, takich jak: podatki PIT, CIT, VAT, korespondowanie z organami podatkowymi czy uzyskiwanie zaświadczeń online. Przedstawiła je zebranym Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzegu, Pani Renata Śliż.

izba gospodarcza 2

W trakcie spotkania został podpisany List Intencyjny pomiędzy Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, reprezentowanym przez dyrektor Monikę Musiał-Biernat a Opolską Izbą Gospodarczą, reprezentowaną przez prezesa Bartosza Ryszkę. Dokument jest deklaracją podjęcia współpracy na rzecz rozwoju i popularyzacji działań promujących szkolnictwo zawodowe oraz zakłada realizację wspólnych projektów i celów. Zatem pozostaje życzyć obu stronom owocnej współpracy i rozwijania horyzontów na polu gospodarczym.

izba gospodarcza 3

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500