Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

MIKOŁAJKI W OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W GRODKOWIE

Już po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu w ZSP w Grodkowie z pomocą opiekuna, pani Anny Tyc, przygotowało z okazji Mikołajek podarunki dla dzieci z SOSW w Grodkowie. Św. Mikołaj, który dotarł do naszych sąsiadów dokładnie 6 grudnia, ciągnięty poprzez śnieżne zaspy przez dzielne renifery podzwaniające dzwonkami (por. zdjęcia) w licznej asyście elfów, przekazał dzieciom zabawki, pluszaki, kredki, pisaki, kubki, drobne słodycze. Prezenty zawdzięczamy uczniom i pracownikom naszej szkoły oraz licznym sponsorom, którym z serca dziękujemy. Są to następujące osoby i firmy: Agro As – Monika Łukawska, Beata Palak, Anna Maciąg, Małgorzata Gawor, Małgorzata Bernard, Robert Wąs.

mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w Galerii zdjęć (TUTAJ).

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500