Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

UDANA ZBIÓRKA NAKRĘTEK DLA DARII I KINGI

W naszej szkole organizowaliśmy zbiórkę nakrętek dla Darii i Kingi, które chorują na dziecięce porażenie mózgowe. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i dzięki ich zaangażowaniu zebrane zostało bardzo dużo nakrętek, które pomogą rodzinie dziewczynek częsciowo pokreyć koszty rehabilitacji. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji. Jesteście wspaniali 💪💪💪.

nakretki 1nakretki 1nakretki 1nakretki 1nakretki 1

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500