Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU - AKCJE I PODEJMOWANE DZIAŁANIA

Szkolne koło wolontariatu w ZSP w Grodkowie zyskało w roku szkolnym 2022/2023 nowych członków oraz dwójkę opiekunów (oprócz dotychczasowych – p. Anny Tyc, Katarzyny Kendik-Palak i Renaty Kleinert) – p. Elżbietę Czabaj oraz księdza Krzysztofa Krysińskiego. Wolontariusze zorganizowali wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz pomogli w organizacji Biegu Belfra, natomiast pod koniec października w swoich miejscowościach rodzinnych przeprowadzili kolejną odsłonę akcji porządkowania opuszczonych grobów przed 1 listopada – Wszystkich Świętych. Liczymy na kolejne dobre pomysły!

sprzatanie cmentarz 01sprzatanie cmentarz 01
sprzatanie cmentarz 01sprzatanie cmentarz 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500