Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

ZBIÓRKA DLA UKRAINY NADAL TRWA

Szkolny Koło Wolontariatu wraz z Harcerstwem zorganizowało zbiórkę na rzecz, dzielnie walczącej z rosyjskim okupantem od ponad miesiąca Ukrainy. Potrzeby są ogromne ale społeczność szkolna przy dużym wsparciu mieszkańców Grodkowa zebrała m.in. leki, środki medyczne koce, produkty spożywcze, zabawki, ubrania. Rzeczy te zostały częściowo przekazane uchodźcą przebywającym w hotelu Grodek, lecz większa część darów pojechała do Lwowa, gdzie trafiły do szpitala oraz Liceum.
Nasi Wolontariusze wspierali jednak przede wszystkim osoby zakwaterowane w Grodku, podarowując im najcenniejsze co można przekazać drugiemu człowiekowi -swój CZAS.
Przy organizacji zbiórki oraz grach zabawach organizowanych dla dzieci ukraińskich spędzili ponad 500 godzin!
W tym miejscu pragniemy podziękować Markowi Gaik, który dzielnie i z wielki oddaniem koordynował akcje pomocy, łącząc siły swojej harcerskiej drużyny BOBRY i uczniów naszego Zespołu Szkół.
Pamiętajmy jednak, że akcja trwa! Zbiórka w budynku Liceum jest kontynuowana. Wierzymy, że Wasze serca są nadal otwarte!

zbiorka ukraina plakat

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500