Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

wolontariat
OPIEKUNOWIE WOLONTARIATU

Renata Kleinert

Anna Tyc

Katarzyna Kendik-Palak

Elżbieta Czabaj

ks Krzysztof Krysiński

Jacek Muziewicz

Agnieszka Tomaczyk (PCK)

AKCJA WOLONTARIATU - ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZAT NA DZIEŃ KUNDELKA

Wolontariat i uczniowie ZSP Grodków włączyli się w akcję pomocy zwierzętom🐕‍🦺🐕🐈‍⬛🐈 Grodkowskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt MISIEK. Przekazaliśmy karmę🐶 i zabawki🧸.

karma 01karma 01karma 01karma 01karma 01karma 01

AKCJA WOLONTARIATU - SPRZĄTANIE GROBÓW

Wolontariat ZSP Grodków porządkuje opuszczone groby 🪦🕯️🧹.

groby 01groby 01groby 01groby 01

UDANA ZBIÓRKA NAKRĘTEK DLA DARII I KINGI

W naszej szkole organizowaliśmy zbiórkę nakrętek dla Darii i Kingi, które chorują na dziecięce porażenie mózgowe. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i dzięki ich zaangażowaniu zebrane zostało bardzo dużo nakrętek, które pomogą rodzinie dziewczynek częsciowo pokreyć koszty rehabilitacji. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji. Jesteście wspaniali 💪💪💪.

nakretki 1nakretki 1nakretki 1nakretki 1nakretki 1

ODWIEDZINY W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ W GRODKOWIE

Dzisiaj, tj. w środę przed świętami, uczniowie z wolontariatu ZSP Grodków wraz z opiekunami, E. Czabaj i K. Krysińskim, odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Grodkowie przy ulicy Mickiewicza. Wolontariusze przygotowali wcześniej skromne upominki w postaci bukietów z bukszpanu, drewnianych serc i wykonanych przez siebie ozdób wielkanocnych (kurek 🐤i zajączków🐇).

Spotkanie było bardzo udane – wzięło w nim udział około dwudziestu mieszkańców domu. Wspólnie rozmawialiśmy o tradycjach świątecznych oraz czytaliśmy opowieści tematycznie związane z Wielkanocą. Na koniec złożyliśmy sobie nawzajem życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych i przekazaliśmy wykonaną przez nas kartkę.

opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01

AKCJE WOLONTARIATU W GRUDNIU

Uczniowie ZSP Grodków zebrali w grudniu 2022 r. karmę dla zwierząt 🐕🐈ze schroniska oraz po raz kolejny przyłączyli się do akcji Rodacy Bohaterom czyli Pomoc Polakom na Kresach, organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen, zbierając paczki żywnościowe z przeznaczeniem na Kresy.

wolontariat grudz 01
wolontariat grudz 02wolontariat grudz 03wolontariat grudz 04

POMOC HUMANITARNA DLA UKRAINY

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie przygotowali w listopadzie 2022 paczki z pomocą humanitarną na Ukrainę. Zebrana przez społeczność szkolną żywność trafi do uchodźców wojennych i rodzin, które przyjęły ich do swoich domów w Skale Podolskiej. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom!

Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom!

pomoc ukraina 02pomoc ukraina 01
pomoc ukraina 02pomoc ukraina 01

MIKOŁAJKI W OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM

Szkolne koło wolontariatu w ZSP w Grodkowie przygotowało w tym roku szkolnym z okazji Mikołajek podarunki dla dzieci z SOSW w Grodkowie. Św. Mikołaj i pomocnicy przekazali dzieciom artykuły papiernicze, zabawki i drobne słodycze. W akcję zaangażowali się uczniowie i pracownicy naszej szkoły, a całość koordynowała p. Anna Tyc.

osw mikolaj 02osw mikolaj 02
osw mikolaj 02osw mikolaj 02
osw mikolaj 02osw mikolaj 02osw mikolaj 02

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU - AKCJE I PODEJMOWANE DZIAŁANIA

Szkolne koło wolontariatu w ZSP w Grodkowie zyskało w roku szkolnym 2022/2023 nowych członków oraz dwójkę opiekunów (oprócz dotychczasowych – p. Anny Tyc, Katarzyny Kendik-Palak i Renaty Kleinert) – p. Elżbietę Czabaj oraz księdza Krzysztofa Krysińskiego. Wolontariusze zorganizowali wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz pomogli w organizacji Biegu Belfra, natomiast pod koniec października w swoich miejscowościach rodzinnych przeprowadzili kolejną odsłonę akcji porządkowania opuszczonych grobów przed 1 listopada – Wszystkich Świętych. Liczymy na kolejne dobre pomysły!

sprzatanie cmentarz 01sprzatanie cmentarz 01
sprzatanie cmentarz 01sprzatanie cmentarz 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500