Czasami nawet chłód nie jest w stanie zatrzymać dobrej energii – i dokładnie tak było podczas naszego Jarmarku Wielkanocnego! Choć pogoda próbowała podważyć wiosenny nastrój, uczestnicy pokazali, że najważniejsza jest atmosfera, a tę stworzyliśmy naprawdę wyjątkową.
Od pierwszych minut czuć było, że to wydarzenie przygotowywali ludzie z pasją. Na stoiskach pojawiły się kolorowe ozdoby, rękodzieło, świąteczne wypieki i dekoracje, które przyciągały wzrok nie tylko uczniów, ale także rodziców, gości i sympatyków szkoły. Wszędzie było pełno rozmów, śmiechu i spontanicznych spotkań – ten klimat trudno byłoby odtworzyć gdziekolwiek indziej.
To właśnie takie chwile pokazują, jak wiele możemy zrobić razem. Jarmark Wielkanocny to nie tylko kiermasz – to wspólnota, życzliwość i tradycja, którą budujemy rok po roku. Nic dziwnego, że nawet niska temperatura nie przeszkodziła nikomu w odwiedzeniu szkolnego dziedzińca czy stołów pełnych świątecznych inspiracji.
Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli to wydarzenie: uczniom, nauczycielom, rodzicom i każdemu, kto zatrzymał się choć na chwilę. To dzięki Wam Jarmark Wielkanocny w ZSP Grodków po raz kolejny stał się spotkaniem pełnym ciepła, mimo chłodnego marcowego powietrza.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach – obiecujemy, że emocji i pozytywnej energii znowu nie zabraknie! 🌷🐣✨











