"Design Thinking" i wróciliśmy z Finlandii

Oprócz zwiedzania Centrum Otaniemi, odwiedziliśmy również dwie firmy: Fortum- wiodącą firmę fińską zajmującą się technologiami do produkcji energii (wiatraki, baterie słoneczne, energia wodna) oraz Tekla- tworzącą zaawansowane oprogramowanie i aplikacje dla architektów, inżynierów na rynku budowniczym i energetycznym.

Centrum Otaniemi zrobiło na nas duże wrażenie. Mogliśmy zobaczyć jak powstają nowe projekty i technologie oraz w jakich warunkach młodzież może się kształcić i uruchamiać swoje myślenie projektowe.

Dodatkową atrakcją wyjazdu było zwiedzanie Helsinek oraz lot samolotem. W drodze powrotnej do domu zwiedziliśmy również Warszawę.

Dziękuję Mariuszowi, Dawidowi i Dawidowi za godne reprezentowanie naszej szkoły za granicą. Zachęcam młodzież do brania udziału w różnego rodzaju projektach, ponieważ warto.

Opiekunem grupy podczas wyjazdu był- Andrzej Chwałek.


 

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM