„Design Thinking” i lecimy do Finlandii

Wykonany przyrząd został oceniony pozytywnie przez pracowników firmy na maksymalną liczbę punktów- 10. Będzie lekki, łatwy w użyciu i pozwala na szybsze wykonanie czynności. Projekt przyrządu zostanie zrealizowany i zastosowany w praktyce zamiast używanego do tej pory.

W dniu 27.04.2015 r. w siedzibie RCRE w Opolu, odbył się prezentacja autorska projektów
10 zespołów design thinking, które otrzymały największą liczbę punktów w pierwszym etapie. Wśród nich znalazł się nasz zespół. Po przedstawieniu prezentacji multimedialnej i ocenie projektu przez jury konkursowe nasz zespół zajął I miejsce. Nagrodą dla zespołu wraz z opiekunem jest trzydniowa wizyta studyjna do parku naukowo-technologicznego w Finlandii.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 1 maja w amfiteatrze w Opolu podczas Wojewódzkiego Święta Szkolnictwa Zawodowego pod hasłem „Żyj i pracuj z pasją”.

Zespół jest zadowolony, że mógł współpracować z firmą Johnson Controls w Skarbimierzu i że będzie miał udział w produkcji fotela do znanej marki samochodu BMW.

Opiekun zespołu- Andrzej Chwałek.

 

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM