Nasi uczniownie na Genewa International Motor Show

Już w pierwszym dniu naszej wycieczki dydaktycznej mieliśmy niezapomniane wrażenia lecąc samolotem nad włoskimi Alpami. Widok na najwyższe góry w Europie z lotu ptaka naprawdę zapiera dech w piersiach. Z lotniska udaliśmy się do Bergamo (Włochy) gdzie mieliśmy zapewniony posiłek i nocleg. Wczesnym rankiem wyjechaliśmy autokarem do Genewy. Na targach pojawiliśmy się już o godz. 10 rano i mieliśmy możliwość zwiedzania cudów technologii motoryzacyjnej do godziny 16. I wierzcie mi, nie byliśmy w stanie w tym czasie dotrzeć do każdego stoiska i zobaczyć każde cacko ! Największą frajdę mieliśmy wtedy, kiedy każdy z nas mógł zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego autkaJ W dniu wyjazdu do domu zwiedziliśmy jeszcze Katedrę Narodzin św. Marii w Mediolanie oraz Galerię Vittorio Emanuele II, gdzie znajdują się sklepy słynnych projektantów – m. in. Versace, Prada, Gucci. Wszyscy wróciliśmy z targów zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM