"Design thinking" ver.2 - FIRESHOP

Dzięki uprzejmości Pana Pawła Badowskiego – właściciela firmy FIRESHOP.PL, który zajmuje się sprzedażą sprzętu gaśniczego, materiałów pierwszej pomocy przedmedycznej oraz BHP (odzież, obuwie, środki ochrony indywidualnej), dziewczyny miały okazję poznać funkcjonowanie i strukturę przedsiębiorstwa. W prezentowaniu działalności firmy wzięła udział także Pani Marzena Stec z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, która przedstawiła idę design thinking.

Na zakończenie spotkania ustalono obszar działania zespołów, który został nazwany ,,Nie żyję dla ognia”. Projekt ma charakter kampanii społecznej, której celem jest wpływanie na świadomość społeczeństwa w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa pożarowego w domu, w szkole i w pracy.

Uczestniczki projektu będą mogły w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą w czasie zajęć z przedmiotów zawodowych, m.in. poprzez przygotowanie działań promocyjnych, marketingowych, kontakty z mediami, współpracę z organami administracji publicznej, strażą pożarną, wyreżyserowanie filmów edukacyjnych.

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM