Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY - PODSUMOWANIE PROJEKTU

Opolskie szkolnictwem zawodowym stoi. Wczoraj (04.04) po południu w Teatrze Kochanowskiego w Opolu uroczyście podsumowano projekt „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy-2”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm organizujących staże dla młodzieży, nauczyciele, samorządowcy, a także sami uczniowie.
Warto podkreślić, że dzięki zbudowanym relacjom szkoła-pracodawca oraz kontaktom z biznesem, młodzież z naszego powiatu ma super okazje do zdobycia nowego doświadczenia i poznania pracy na konkretnych stanowiskach.

Naszymi koordynatorami projektu były cztery szkoły zawodowe:

  • Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu
  • Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Brzeg
  • ZSP Grodków

W uroczystej gali uczestniczyli również starosta brzeski Jacek Monkiewicz oraz Monika Jurek - radna Powiatu Brzeskiego.

zak projektu 01zak projektu 01zak projektu 01zak projektu 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500