Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

WYJAZD W RAMACH PROJEKTU - SZKOLNICTWO ZAWODOWE NA RYNKU PRACY

W ramach projektu Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy - uczniowie ZSP Grodków pierwszego dnia zwiedzili🚌 Wioskę energetyczną w Feldheim (Niemcy) 🇩🇪, która od ponad dekady jest całkowicie energetycznie samowystarczalną miejscowością.

wyjazd szk zaw 01wyjazd szk zaw 01wyjazd szk zaw 01wyjazd szk zaw 01

Drugiego dnia byliśmy na międzynarodowych targach ITB Berlin 👍 poznajemy kultury i atrakcje turystyczne całego świata 🇪🇺🇻🇳🇮🇹🇬🇧🇸🇬🇵🇫🇵🇦🇵🇪🇵🇰🇷🇴🇩🇪🇳🇪🇲🇨🇮🇱🇬🇳🇬🇦.

wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05

Ostatniego dnia uczniowie zwiedzili główne zabytki Berlina - w tym Reichstag i Brama Brandenburska 😊.

 wyjazd szk zaw 11

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500