Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

WYJAZD W RAMACH PROJEKTU - SZKOLNICTWO ZAWODOWE NA RYNKU PRACY

W ramach projektu Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy - uczniowie ZSP Grodków pierwszego dnia zwiedzili🚌 Wioskę energetyczną w Feldheim (Niemcy) 🇩🇪, która od ponad dekady jest całkowicie energetycznie samowystarczalną miejscowością.

wyjazd szk zaw 01wyjazd szk zaw 01wyjazd szk zaw 01wyjazd szk zaw 01

Drugiego dnia byliśmy na międzynarodowych targach ITB Berlin 👍 poznajemy kultury i atrakcje turystyczne całego świata 🇪🇺🇻🇳🇮🇹🇬🇧🇸🇬🇵🇫🇵🇦🇵🇪🇵🇰🇷🇴🇩🇪🇳🇪🇲🇨🇮🇱🇬🇳🇬🇦.

wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05wyjazd szk zaw 05

Ostatniego dnia uczniowie zwiedzili główne zabytki Berlina - w tym Reichstag i Brama Brandenburska 😊.

 wyjazd szk zaw 11

MIESIĘCZNA PRAKTYKA UCZNIÓW W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

I już są na miejscu- kolejny raz grupa naszych uczniów rozpoczyna miesięczną praktykę w Hiszpanii 🇪🇸 . Praktyki odbywają się w ramach projektu Erasmus+.

erasmus praktyki 02erasmus praktyki 02

Będą uczyć się pilnie swoich zawodów - po hiszpańsku😉a w wolnej chwili zwiedzać,📷 odpoczywać🏖️ i relacjonować📹.

Nasi praktykanci już w Saragossie 🛬🇪🇸.

erasmus praktyki 06erasmus praktyki 06

A po pierwszym dniu praktyk poznajemy Saragossę 🏛️.

erasmus praktyki 01erasmus praktyki 01erasmus praktyki 01erasmus praktyki 01

KURSY JĘZYKOWE DLA NAUCZYCIELI - ERASMUS+

Nasi nauczyciele nie próżnują tylko doskonalą swój warsztat językowy📖👩‍🏫 na Malcie 🇲🇹 . A po nauce czas na zwiedzanie 🧳.

szkolenie naucz malta 1szkolenie naucz malta 1szkolenie naucz malta 1

SZKOLENIE W RAMACH PROJEKTU "OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE DLA RYNKU PRACY"

W ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy" dzisiaj w naszej szkole jest zorganizowane szkolenie z zakresu badania podstawowych parametrów gleby i wody. W szkoleniu biorą udział uczniowie Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

szkolenie zawodowe 01szkolenie zawodowe 01
szkolenie zawodowe 01szkolenie zawodowe 01

ERASMUS - KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA NAUCZYCIELI

W poniedziałek 1 sierpnia 10 nauczycieli z naszej szkoły wyjechało w ramach programu Erasmus na Maltę. Musimy się pochwalić tym, że to już trzeci raz nauczyciele naszej szkoły korzystają z projektu w ramach programu. Celem nadrzędnym jest kurs języka angielskiego na różnych stopniach zaawansowania. Nauczyciele podnosząc swoje kompetencje uczestniczą w realizacji różnych projektów i przy okazji zwiedzają piękną Maltę.

erasmus1erasmus2erasmus4erasmus5erasmus3

DWUDNIOWA WYCIECZKA W RAMACH PROJEKTU "OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE NA RYNKU PRACY"

10 września wybrani uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w dwudniowej wycieczce w ramach Projektu "Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy". Głównym celem wyjazdu był udział w warsztatach tematycznych związanych z tworzeniem marki lokalnej produktów wytwarzanych w gospodarstwach na podstawie gospodarstwa rybnego Łowisko Podolsze w Dolina Karpia w Zatorze oraz Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej.

szkolnictwo 1 szkolnictwo 2
 szkolnictwo 4  szkolnictwo 5

Erasmus+Power

unnamed

ERASMUS+/POWER
Staże zagraniczne dla uczniów

 erasmus

Wizyta w fabryce „Polarisa” w Opolu

polarisW dniu 07.10.2015 r. zespół „design thinking” w składzie Bartosz Bryła, Marcin Ciućka, Paweł Duraj, Rafał Lechowicz oraz Krzysztof Wrzodek mieli okazję gościć w zakładzie Polarisa w Opolu.

Polaris powstał w 1954 roku w Stanach Zjednoczonych, produkując wówczas skutery snieżne. W opolu firma produkuje trzy rodzaje pojazdów: popularne quady, pojazdy wieloosobowe i rekreacyjno-sportowe RZR. Pojazdy te trafiają na rynki wschodnie, ale także na zachód oraz do Azji i Afryki.

Podczas wizyty uczniowie mogli poznać technologię montażu quadów, nowoczesny proces spawania elementów oraz poznać zasady sprawdzania gotowych pojazdów na hamowni i 2,5 kilometrowym torze testowym.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500