Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie, za nami kolejny rok szkolny, przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Ten rok szkolny z pewnością był bardziej optymistyczny od poprzedniego. Świadectwa z wyróżnieniem, ukończenie szkoły branżowej, promocje do kolejnych klas - to Wasza nagroda za ciężką pracę przez cały rok szkolny.

Nie obyło się bez pożegnań, na zasłużoną emeryturę odeszły Pani Małgorzata Grabowska oraz Pani Stefania Maćkowiak-Konieczna, a Pani wicedyrektor Agnieszka Tomczyk od przyszłego roku szkolnego będzie pełnić funkcję dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopicach.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001

Więcej zdjęć z zakończenia możesz obejrzeć w Galerii Zdjęć (TUTAJ).

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500