Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

WRĘCZENIE STYPENDIÓW STAROSTY POWIATU BRZESKIEGO

W czwartek 23 czerwca 2022 r. w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Powiatu Brzeskiego za najlepsze wyniki w nauce. Szóstka uczniów z naszej szkoły odebrała nagrody:
Technikum :
  1. Radosław Pochopień kl. III TIR
  2. Aleksander Steleblak kl. III TEP
  3. Fabiola Ułan kl. III TEP

Liceum Ogólnokształcące:

  1. Kamila Szczygieł kl. III A
  2. Anna Dyrbusz, kl. III A
  3. Nikola Kolanko kl. III B

Serdecznie gratulujemy.

styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500