Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

AKTUALNOŚCI 2021/2022

POPRAWKOWY EGZAMIN MATURALNY

Pisemny egzamin poprawkowy dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2022 r. (wtorek) o godzinie 900 (prosimy o przybycie co najmniej 15 minut wcześniej):

- z matematyki – w budynku Liceum Ogólnokształcącego, ul. Sienkiewicza 29, Grodków w sali nr 4

- z języka angielskiego – w budynku Szkoły dla Dorosłych, ul. Warszawska 42, Grodków w sali nr 12

AKTUALIZACJA LIST PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Zaktualizowano listę podręczników dla poszczególnych szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie. Listy te dostępne są poprzez menu UCZNIOWIE | PODRĘCZNIKI 2022/2023 lub po kliknięciu (TUTAJ).

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie, za nami kolejny rok szkolny, przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Ten rok szkolny z pewnością był bardziej optymistyczny od poprzedniego. Świadectwa z wyróżnieniem, ukończenie szkoły branżowej, promocje do kolejnych klas - to Wasza nagroda za ciężką pracę przez cały rok szkolny.

Nie obyło się bez pożegnań, na zasłużoną emeryturę odeszły Pani Małgorzata Grabowska oraz Pani Stefania Maćkowiak-Konieczna, a Pani wicedyrektor Agnieszka Tomczyk od przyszłego roku szkolnego będzie pełnić funkcję dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopicach.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001zakoinczenie 001

Więcej zdjęć z zakończenia możesz obejrzeć w Galerii Zdjęć (TUTAJ).

WRĘCZENIE STYPENDIÓW STAROSTY POWIATU BRZESKIEGO

W czwartek 23 czerwca 2022 r. w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Powiatu Brzeskiego za najlepsze wyniki w nauce. Szóstka uczniów z naszej szkoły odebrała nagrody:
Technikum :
  1. Radosław Pochopień kl. III TIR
  2. Aleksander Steleblak kl. III TEP
  3. Fabiola Ułan kl. III TEP

Liceum Ogólnokształcące:

  1. Kamila Szczygieł kl. III A
  2. Anna Dyrbusz, kl. III A
  3. Nikola Kolanko kl. III B

Serdecznie gratulujemy.

styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7styp powiatu 7

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR ZSP

Zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Halowej o puchar ZPS, który odbędzie się 31.05.2022 r. (wtorek) podczas Dnia Sportu organizowanego w ramach Dnia Dziecka. Zgłoszenia drużyn należy dokonać do dnia 27.05.2022 r. (piątek) do godz. 12.00 w sali 204 (u Pani profesor Katarzyny Gwóźdź). Rozpiska meczów będzie wywieszona 27.05.2022 r. (piątek) po godz. 12.00. Zapraszamy do wzięcia udziału.

ZASADY GRY

  • drużyny 4+1 bez rezerwowych
  • czas meczu (1 połowa 10 minut)

plakat turniej

DZIEŃ OTWARTY W NASZYM ZESPOLE SZKÓŁ

W dniu 27.04.2022 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Nauczyciele i uczniowie naszych szkół przygotowali stanowiska rekrutacyjne, które prezentowały ofertę edukacyjną przygotowaną na nowy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie szkół podstawowych zapoznawali się z propozycjami szkół i kierunków, mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły oraz skorzystać z wielu innych atrakcji (np. organizowane były quizy i pokazy, w fotobudce można było sobie zrobić pozowane zdjęcia, goście mogli pograć w gry komputerowe na konsoli z VR). Równolegle w budynku głównym odbywał się turniej dla uczniów naszej szkoły w CS GO, którego rozgrywni mogli oglądać wszyscy zainteresowani w specjalnie przygotowanej sali. Zainteresowanie Dniem Otwartym wśród przyszyych absolwentów szkół podstawowych było bardzo duże. Poniżej umieszczę kilka zdjęć z tego wydarzenia. Resztę zdjęć można zobaczyć w Galerii (TUTAJ) i na szkolnym FB (TUTAJ).

otwarty30otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11otwarty11

ZWYCIĘZCY TURNIEJU: Counter-Strike: Global Offensive

zw cs1

Oto zwycięska drużyna (Kopiczanka Kopice) organizowanego podczas "Dnia otwartego" naszej szkoły turnieju CS:GO 5 VS 5. Skład zwycięzkiej drużyny: Adrian Gwóźdź, Patryk Studziński, Karol Studziński, Maciej Kmiecik, Aleksander Biernat. Organizatorem i prowadzącym całego turnieju był Radosław Pochopień, któremu szczególnie dziękujemy za poświęcony czas i chęci. Chłopakom ze zwycięskiej drużyny gratulujemy. Sponsorem nagrody finansowej był Salon Meblowy znajdujący się przy ul. Otmuchowskiej w Grodkowie - dziękujemy.

PS. Wiele drużyn czeka na rewanż. Zobaczymy więc, kto będzie triumfatorem następnego turnieju :).

 

Realizacja turnieju
roderdev

UMOWA PATRONACKA ZE SPÓŁKĄ AGROAS

20 kwietnia b.r. pomiędzy Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, reprezentowanym przez dyrektora szkoły – p. Monikę Musiał-Biernat, a Spółką AGROAS, reprezentowaną przez p. Daniela Cupriaka, podpisana została Umowa Patronacka. Jest ona efektem porozumienia stron, które dostrzegły możliwość wzajemnej współpracy w zakresie poprawy jakości kształcenia zawodowego i zapewnienia jego wysokiej efektywności.

Współpraca będzie polegała na objęciu przez Spółkę AGROAS patronatem klas kształcących w zawodach: magazynier – logistyk oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Celem patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego, nabycie przez uczniów umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów do podjęcia zatrudnienia.

Cele te realizowane będą poprzez wsparcie szkoły przez Spółkę AGROAS w zakresie doposażenia w sprzęt i materiały do pracy, organizowanie wyjazdów do partnerów handlowych Spółki, prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych (z wykorzystaniem zasobów Patrona), udział uczniów w organizowanych przez Patrona szkoleniach tematycznych, nagradzanie wyróżniających się uczniów klas patronackich oraz podejmowanie wspólnych działań marketingowych i reklamowych.

patronackapatronackapatronackapatronacka

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500