Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

III MIEJSCE W FINAŁACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

🥉III miejsce w finałach powiatu w halowej piłce nożnej⚽chłopców. Po raz kolejny powiatowe rozgrywki w futsalu odbyły się na Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w ZSP Grodków.  Chłopcy utrzymali dobry poziom - powtarzając wynik dziewcząt z ZSP Grodków.

Gratulujemy👏

final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500